Vinç Kiralama Bizim İşimiz.

Ankara Kiralık Vinçler

Ankara Vinç Kiralama Hizmeti

Firmamız, vinç kiralama işinde sahip olduğumuz tecrübeler ile her geçen gün yeni başarılara imza atmaktadır. 18 metreden 60 metreye kadar Ankara bölgesinde güvenlikli sepetli vinç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Kiralık sepetli vinç diğer adıyla sepetli platform, insan kaldırma makinası olarak bilinmektedir. Bu makinalarla yüksekte çalışma yapılmaktadır. Yüksekte çalışmanın en önemli noktası güvenlik ve önlemdir. Sepetli platformların güvenlikli ve bakımları tam olması gerekmektedir. Temin ettiğimiz sepetli platformların güvenlikleri ve periyoduk bakımları tamdır. Kiralık platform ile yüksekte cam temizliği, ağaç kesimi, tabela asma sökme, demir, kaynak ve benzeri işler rahatlıkla yapılmaktadır.

Neden Sepetli Platform Tercih Edilmeli?

Yüksek katlı binalara ulaşmanın iki yolu vardır; iskele ve sepetli platform. İskele kurmak maliyetli olup tehlikelidir fakat sepetli vinç platform güvenlikli olup daha az maliyetlidir. Ankara’da vinç kiralama firmaları arasında yer alan firmamız 60 metreye kadar sepetli vinç temini yapmaktadır. Kiralık vinç için numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Sepetli Vinç Kolaylıkları

Sepetli vinçlerle, yüksekte yapılan çalışmalar rahat olup, güvenliklidir. Sepetlerin içleri yaklaşık 1,5 metrekare olup iki insan ve çalışma malzemeleri rahat bir şekilde sığmaktadır. Sepetin sağa ve sola döner özellikte olması oldukça yüksekte yön vermeyi rahatlatmaktadır. Geriye kalan sadece sepetin içindeki insanın operatöre doğru işaret vermesidir.

Posted in VİNÇ KİRALAMA ANKARA and tagged .