Hakkımızda

Ankara Vinç Kiralama | B.E.Y. VİNÇ

Yıllardır vinç kiralama sektöründe hizmet eden B.E.Y. VİNÇ isimli firmamız, BEY VİNÇ’in yan firmasıdır. Ankara’da senelerin vermiş olduğu tecrübelerimizle, kiralık vinç sektöründe güvenli, ekonomik ve aynı zamanda pratik çözümler üretiyoruz.

Firmamız her türlü vinç teminatı yapmaktadır. Çeşitli vinç seçeneklerimizle 7 gün 24 saat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Vinç kiralama seçeneklerimizden birisi olan kiralık sepetli vinç, 70 metre maksimum ulaşım kapasitesine kadar BUĞRA VİNÇ firmamızda mevcut olup, güvenli aliminyum sepetleri ile maksimum güvenlik sağlamaktadır. Kiralık sepetli vinçlerimiz 300 kilograma kadar alabileceği yük kapasitesi ve 90 derece sağa, sola döner açılar ile son derece erişim kolaylığı sunmaktadır. BUĞRA VİNÇ, ekonomik sepetli vinç kiralama fiyatlarımızla değerli ve kıymetli müşterilerimizin hem ceplerini, hem de güvenliğini düşünmektedir. 

Aynı zamanda hiyap vinç parkurumuzda, 10 ton kaldırma kapasitenden, 110 ton kaldırma kapasitesine  kadar geniş çeşitlerle vinçli kamyonlarımız bulunmaktadır. Hiyap vinçlerimizle, insan gücünün yetmesinin neredeyse imkansız olduğu ağırlıkları kolay, güvenli ve hassas bir şekilde yerleştirme, yükleme, indirme işlemlerini yapmaktadır. Kasa açarlı vinçlerimizle, konteyner, prefabrik ev, kulübe gibi tonajlı ve ebatlı malzemelerinizi sorunsuz yükleyip, nakliyesini yapıyoruz. Ankara vinç kiralama sektöründe, piyasadaki rakiplerimizin arasında tercih sebebi olmamız, güvenli ve ekonomik çalışma prensibimiz olmasındandır. 

Mobil vinçlerimiz, 220 ton kaldırma kapasitesi ve 108 metreye varan uzama kapasitesiyle Ankara’da hizmet vermeye devam ediyor. Saatlik, günlük, haftalık, aylık şeklinde firmamızdan kiraladığınız vinçlerimizde, oldukça esnek fiyatlar sağlayarak cebinize katkı sağlamaktayız.

Tüm belgeleri, ehliyet ve operatör belgeleri tam olan operatör arkadaşlarımız, vinç dalında en uzman, tecrübeli, bilgili, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst konumda tutan BUĞRA VİNÇ, değerli müşterilerimizin de desteğiyle büyümeye, vinç parkurunu yenilemeye devam ediyor. 

Haftanın her günü, her saati, Ankara’da vinç kiralama hizmeti sunan bizleri telefonla arayarak ya da Whatsapp üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara sepetli vinç kiralama ve vinç kiralama ankarada bizleri tercih edin, hem siz güvenli bir şekilde projelerinizi gerçekleştirin, hem de sizlerle birlikte başarıyı elde edelim.