Kiralık Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti veren firmamız, uygun ve güvenli çalışma sağlamaktadır.

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç Ankara

            Sanayinin en önemli ihtiyaçlarından biri olan vinçler, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Özellikle sepetli özelliklere sahip ürünlerimiz, diğer vinçlere göre fonksiyonel özellikleri oldukça farklıdır. Sepetli vinç seçenekleri ulaşılması zor noktalara ulaşmak için kullanılır.

            Çatı montaj ve tamirinde, ustanın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Klima motorunu montajında da yine sepetli vinç seçenekleri devreye girmektedir. Şehir için branda ve tabela işlerinde güvenlik sepetli vinçlerle maksimuma ulaşmaktadır.

 Dirsek Uzunluğu Önemlidir

            Kamyon ve kamyonet gibi araçların üstüne monte edilen bu vinçlerde, dirsek uzunluğu önemlidir. Dirsek sayısı uzunluğu temsil etmektedir. 2-3 metreden 60 metreye kadar bir çok yükseklikte güvenle kullanılabilir.

 7/24 Kiralama Seçenekleri Sunuyoruz

            Hafta içi her gün araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Araçlar her zaman kullanıma hazırdır. Vinç ehliyetli elemanlarımız yılların tecrübesine sahiptir. Bu vinç hizmetinin en önemli konusu aracın park özellikleridir. Yan kısımlardaki ayakların açılmasıyla araç sabitlenir. Aracın çevresinde gerekli güvenlik önlemleri alınır.

             Vincin ağaç ve elektrik tellerine takılmaması için çalışma alanı ilk aşamada incelenmektedir. Özellikle elektrik telleri ciddi sonuçlara neden olabilir. Vincin dönüş manevrası ve hareketleri incelenir. Bu incelemeden sonra meydana gelebilecek sorunlar tespit edilmektedir. Gerekli önlemler alınarak güvenli çalışma ortamı oluşturulmaktadır. Vincin sepetinde işçinin güvenliği için gerekli teçhizat bulunmaktadır.

            Ölümlü kazalara neden olan vinç kazaları, güvenlik önlemleriyle önlenebilmektedir. Bu kategoride iş güvenliği zorunludur. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması konusunda uzman olan ekipler, bu konuda eğitimlidir.

 Dört Mevsim Hizmet

            Kiralama hizmetlerinde dört mevsim hizmet kalitesini tercih ediyoruz. Hava muhalefeti olmadığı sürece kiralık sepetli vinç işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Araçların sanayi bakımı ve resmi işlemleri düzenli bir şekilde takip ediliyor. Hizmet kalitesini artıran firmamız, her zaman göreve hazır vinçleri hizmetinize sunuyor.

 Kiralama İşlemini İstediğiniz Gibi Gerçekleştirebilirsiniz

            Vinç kiralama işlemlerinde günlük, haftalık ve aylık kategoriler tercih edilmektedir. Maliyetli olan araçlarımız uygun kiralama seçenekleriyle temin edilebilmektedir. Müşterilerimiz sadece kira ücretini ödemektedir. Aracın vergileri, sigortası ve bakımı firmamıza aittir. Ayrıca aracı kullanan elemanın maaşı da firmamız tarafından ödeniyor.

             Sanayinin bel kemiği olan kiralık sepetli vinç araçlarımız kullanım alanı en geniş vinçlerdir. İtfaiye ve emniyet gibi kurumlar kurtarma operasyonlarında bu araçları tercih ediyor. Elektrik dağıtım şirketleri, elektrik arızalarında da aynı şekilde sepetli vinçler kullanılmaktadır. Zamandan kazandıran ve ekonomik yapısı ile her zaman tercih edilen bu araçlar oldukça pratiktir. Tehlikesi yüksek olan ve zaman alan birçok işi çok kolay hale getirmektedir.

 Büyük Binaların Camları Sepetli Vinçle Temizleniyor

            Kabinli/sepetli vinçler dışı camlı büyük binaların temizliğinde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Büyük binaların dış bölümündeki camlar, güvenli bir şekilde sepetli vinçlerle temizlenebilmektedir. Sepete binen elemanlar, istedikleri noktayı kolaylıkla temizleyebilir. Vincin 360 derecelik hareket kabiliyeti, işçilerin işini kolaylaştıracaktır. Tehlikeli yüksek noktalarda temizlik ancak sepetli vinç seçenekleriyle mümkün ve güvenlidir.

Posted in VİNÇ KİRALAMA ANKARA and tagged .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir