18 Metreden 60 Metreye Kadar Ankara 'da Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

Vinci tanım olarak ele alçak olursak insan gücünün yetersiz kaldığı, yerlerde ağır ve büyük cisim ya da maddeleri kaldırmak maksatlı kullandığımız bir iş makinesi çeşididir. Vinçler işkolları ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedirler.

Tonaj ve tip olarak ele aldığımızda müşteri ihtiyaçları farklılığına göre sepetli vinç modelleri bulunmaktadır. Yer konum yükseklik olarak baz aldığımızda farklı skalalarda modelleri bulunmakta olup platformlar 20 ile 84 metre arasında değişiklik göstermektedir.

Güvenlik açısından riski ve tehlike arz eden yerlerde sepetli vinç aracılığı ile rahatlıkla ve güvenle çalışılmakta işlemler ise hızla sonuçlandırılmaktadır. Sepetli vinç kiralama yarar ve verimlilik açısından müşteri memnuniyeti için bütün niteliklere sahiptir.

İşçi ve işverene bu aracın sağladığı kolaylıklar neticesinde iş yapılan alanda kesinlikle bir şeye zarar verilmemektedir. Her şey kusursuz ve muntazam bir şekilde süratle işlemektedir. Sepetli vinç kiralama ile işletmeler her noktadan avantajlı konuma geçmektedirler.

Kiralamada Süre Kavramı

Bu vincin kiralanması ihtiyaca göre saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir. Bu tamamen müşteri ihtiyaçları ve işin büyüklüğüne, yapısına göre değişiklik göstermektedir.

Bu vincin sepeti sayesinde işçiler yüksek yerlerde öncelikle güvenlik rahat ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmektedir.  Bu sepet ulaşılmak istenen noktaya ulaşımda kolaylık sağlamanın yanında korucu niteliği ile de işçiyi korumaktadır.

Kullanım Alanları

* Yükseltisi fazla olan binaların dış cephelerindeki her türlü bakım onarım, boya, sıva, döşeme gibi her türlü ihtiyaç bu sayede kolaylıkla neticelendirilmektedir.

* Belediyelerde, hotellerde, alışveriş merkezlerinde billboard ve pano asımında da kullanılmaktadır.

*Binalarda iç ve dış bakım içinde oldukça tercih edilmektedirler.

İş Sağlığı için Alınması Gerekenler

Bu vinci sadece ehliyeti olan eğitimini almış operatörlerce kullanılması gereklidir. Sahada güvenlik ve koruyucu önlemler eksiksiz olarak alınmalıdır. Muhakkak kask, baret. Koruyucu kemer kullanılmalı ve ihmal edilmemelidir.

Sepet kasasına kesinlikle iki kişiden fazla binilmemelidir. Bu vinçlerin bakımları düzenli olarak yapılmalı herhangi bir aksaklığa arıza hemen giderilmelidir.

Sepetli vinçlerin bakımlarının düzenli olarak bakımının tekniker ve mühendislerce yapılması ve ara ara kontrol edilmesi gerekmektedir.

Posted in VİNÇ KİRALAMA ANKARA and tagged .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir