Ostim Vinç Kiralama

Yenimahalle Sepetli Vinç Kiralama

Yenimahalle Kiralık Sepetli Vinç

Dış cephe işlerinizde, yüksek katlara merdiven ihtiyacını gören kiralık sepetli vinç hizmeti firmamız mevcuttur. Vinçlerimiz güvenlikli olmakla birlikte en yeni sistem ve oransaldır. Garajımızda 18 metreden 63 metreye kadar sepetli vinç bulunmaktadır.

Çalışılacak Yere Göre Sepetli Vinç Temini

Binanın yüksekliğine, binayla olan ara mesafeye ve bulunan sokağın genişliğine göre sepetli vinç teminatı yapmaktayız. Alçak mesafeli ve dar sokaklara göre küçük sepetli vinçlerden, yüksek mesafeli yerlere ise büyük sepetli vinçlerimizden temin ediyoruz. Yenimahalle sepetli vinç kiralama hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Yenimahalle vinç kiralama temini için firmamıza ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Yenimahalle’ye sürekli yeni inşaatlar yapılıyor ve çoğunun dış cephesi cam şeklinde yapılıyor. Zamanla kirlenen bu cam cepheleri temizlemek için sepetli vinç ihtiyacı duyuluyor ve firmamız sepetli vinç kiralama işinin ehlidir. Bizlere gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Ostim Vinç Kiralama Hizmeti

Ankara Yenimahalle’nin büyük sanayileri arasında olan OSTİM bölgesine vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Makina, kereste, cam, hurda, demir, blok, tabela ve benzeri malzemelerin indirmesi, yüklemesini ve taşımasını da yapmaktayız. Ayrıca binaların dış cephesinde ki işlerine göre de sepetli vinç ekibimiz mevcuttur.

Firmamızdan dilediğiniz zaman arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Posted in VİNÇ KİRALAMA ANKARA and tagged .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir